BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

When the world says “Give up”, hope whispers “Try it one more time”

Vėjas mano plaukų šiandien nekedena. Ir žvaigždėta naktis nedžiugina. (aš net nežinau ar ši naktis žvaigždėta ar ne, nes negaliu atsistoti ir atitraukti roletų, kad pažiūrėti į dangų, neturiu jėgų). Šiandien aš jaučiu, kad jėgos išseko ir visko man perdaug. Pasaulis man neatsuko nugaros, tiesiog dar kartą smogė į veidą ir aš atsukau jam kitą skruostą laukdama kito smūgio. Žinau, kad jis vėl skaudžiai kirs per veidą gerai atsivėdėjęs. Ir kad ir kiek apgaudinėčiau, galiu apgauti tik kitus “Hey laikausi puikiai ;)”. Bet savęs neapgausiu. Širdyje ir visiškai negiliai aš žinau, kad viskas nėra puiku. Jei bent pažiūrėtum į mano akis, jos mane išduotų. Aš matau, kad jos nebespindi. Juk jos nebetokios, tik niekas nemato, nes juk lūpos šypsosi. O širdis plyšta. Visko per daug.

Nuimkit man nuo veido tą pagalvę ir leiskit įkvėpt gyvenimo daugiau, daugiau. Dar ir dar… Aš labai noriu gyventi, noriu siekti, noriu tiesiog svajoti.

Aš kopiu į kalną ir mane pastumia žemyn. Vėl pasiekiu tą patį tašką. Štai jau imu tikėti, kad viskas susitvarkys ir staiga… Nelieka nieko.

Aš esu stipri, bet netiek, kad niekada nepalūžčiau, netiek, kad viskas tilptų manyje, netiek, kad nereikėtų žmogaus, kuris mane palaikytų, netiek, kad negeisčiau lašelio švelnumo, meilės.

Kai naktį sapnuoji košmarus ir pabundi, sunkiausia ne atsigauti iš košmaro, o nurimus suprasti, kad niekas tavęs dabar neapkabins, kad naktyje esi vienas ir susigūžęs lovos kamputyje tyliai trokšti, kad meilė įslinktų ir priglustų šalia.  Tu žinai, kad taip nebus… Dar ne dabar.

Bet… nesakykit, kad nereikia žodžių “Viskas bus gerai”. Jūs neįsivaizduojat kokie jie reikalingi.

When the world says “Give up”, hope whispers “Try it one more time”

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (4) »

 1. 1

  idomusblogas rašė,

  2010-09-15 @ 18:15

  graziai reiski mintis ;)

 2. 2

  ziedute rašė,

  2010-09-21 @ 21:25

  Ačiū :)

 3. 3

  Marius rašė,

  2010-09-26 @ 22:19

  Kai protas sako “man reikia”, sugebėk širdyje išgirst “viskam savas laikas”. Juk geriau nieko nei bet koks ;)

 4. 4

  las vegas rašė,

  2011-07-13 @ 23:07

  hi wanted in order to bookmark your internet site, however i cannot find just about any book mark option below : havent an individual set up a bookmark switch here? greets markus

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: