BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gana. Sieksiu.

Na tai kas, kad šiandien pusė dienos pramiegojau, prasvajojau…

Ach, gera buvo. Taip buvo. Dabar jau ne taip. Svajonės nutolo ir liko tik realybė. O bet juk tačiau, kartais svajonės išsipildo. Dažniausiai man tai nutinka tuomet, kai Dievas nori mane nubausti. Svajoji svajoji ir prisisvajoji. O poto kenti. Nes tos laimės akimirkos trumpos ir apgailėtinai karčios pasidaro kai jos praeina ir lieka tik prisiminimai.Bet nubundi, pamatai naują rytą. Nuostabų. Ir vėl imi slapčiomis svajoti, kuri naujus planus.

O kaip prisisvajojau apie žmogų kuris yra nuo manęs vos už 10 kilometrų ir žinau, kad jis niekada nebus mano.Bet prisiminti, kas gražaus tarp mūsų buvo, gera. Buvo panašiai gera… (kokią parą po kiekvieno “susitinkam”)

Ir dar pasvajojau apie ateitį, kokia galėtų ji būti. Nes štai kitas, kuris yra kitam pasaulio gale aną vakarą atėjo su gan smagiu laiškeliu: “Learn Turkish if we marry in future”. Taip, šiek tiek juokinga. Juk mes buvome susitikę tik vieną kartą. (Na tas vienas kartas tėsėsi kokias keturias dienas, kelis kartus per dieną maždaug po 5 minutes).  O juk pasakysit, kad užsiniečiai mergišiai ir t.t. Bet juk galbūt žmogui tikrai rūpiu. Juk nepamiršo manęs per porą metų. Galėjo seniai į mane spauti ir nueiti savo keliais. Bet nenuėjo. O jis toks, “po kurio kojom daugelis kristų” (Ir vėl pagalvojau, kad jis ne man). “Atvažiuok pas mane” vis prašo. “Atvažiuosiu” - pažadu ir nukeliu šiuos planus bent jau porai metų į priekį. Jis galėtų laisvai pas mane atvykti, bet aš nenoriu. Juk pati prižadėjau jam atvažiuoti. Gal tai bus dar labai negreit, nes viskas visuomet remiasi į pinigus (suknisti popierėliai). Ir kam tas gal jei ir taip žinau, kad negreit. Po 5 ar 20 metų. Bet aš pažadėjau ir po velniais bent vieną pažadą per gyvenimą ištesėsiu. Nors ir ilgas kelias man dar iki jo. Ir kas ten žino kaip bus po tiek laiko, jei kartais net tiek nereikia.

Gana. Sieksiu savo svajonės. Kad ir kaip tektų nusivilti. Juk kito gyvenimo niekas neduos

Blemba. Tikrai niekas neduos.

P.S. ATSIPRAŠAU, KAD VISKAS GALBŪT LABAI MIGLOTA.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4) »

 1. 1

  idomusblogas rašė,

  2010-06-07 @ 23:50

  Vis tiek pries siekiant svajones verta pagalvoti, ypac jei turi pasitiketi kitu zmogumi. Tuomet svarbu isiklausyti,ka sako moters sestasis pojutis, ir jeigu jis sako,kad yra truputi abejones, tai geriau nepasitiketi tuo zmogum iki galo ;) tokiose „pirmose meilese“, manau, tai labai svarbu, nes galima is svajones tekstis staciu kampu zemen

 2. 2

  ziedute rašė,

  2010-07-10 @ 13:57

  Taip verta pagalvoti. Bet kartais be svajonės mes daugiau nieko neturime

 3. 3

  las vegas massage rašė,

  2011-07-13 @ 23:09

  Enjoyable to become heading to your blog post once, experts have a long time i think. This blog post which in turn i’ve always been anxiously waited designed for for as long. I want this post you need to do items work for the college and university, and also really concern with each of your piece of writing. Thx, remarkable contribute.

 4. 4

  Limo Rental Philadelphia rašė,

  2011-07-14 @ 08:13

  they also like the free food

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: